Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Аргентині з’явилась Українська книжкова поличка

11 Грудня 2023, 17:59

Нещодавно в одній із провідних бібліотек столиці Аргентини – Центральній бібліотеці Буенос-Айреса ім. Рікардо Гуіральдеса – відкрили Українську книжкову поличку. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Посольства України в Аргентині.

Відтепер на відвідувачів закладу чекають художні, поетичні та публіцистичні твори авторів України українською, іспанською та англійською мовами, дитяча та підліткова література, туристичні путівники нашою країною.

Фото: фейсбук Embajada de Ucrania en la Argentina / Посольство України в Аргентині 

Під час інавгурації Української книжкової полички Посол Юрій Клименко подякував уряду Автономного міста Буенос-Айрес та керівництву Мережі публічних бібліотек за підтримку культурного різноманіття столиці Аргентини, де проживає численна українська громада, та за сприяння у реалізації цього проєкту.

Також було домовлено про подальшу роботу над розширенням добірки українських видань у бібліотеці ім. Рікардо Гуіральдеса.

У диппредставництві зауважили, що Аргентина стала 45 країною, де відкрита «Українська книжкова поличка», –– проєкт під патронатом Першої Леді України Олени Зеленської, що реалізується Міністерством закордонних справ України, Міністерством культури та інформаційної політики України й Українським інститутом книги.

Щоб стати читачем Української книжкової полички в бібліотеці ім. Рікардо Гуіральдеса, потрібно зареєструватися онлайн у Мережі публічних бібліотек міста.

Нагадаємо, раніше в столиці Молдови з’явилися відразу чотири «Українські книжкові полички».