Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Відновити посвідчення водія тепер можна в іще одній європейській країні

11 Грудня 2023, 9:26

Сервісні центри МВС розширюють географію своїх послуг, аби навіть за тисячі кілометрів українці отримували якісний державний сервіс. Відтепер відновлювати посвідчення водія у зв’язку із втратою чи викраденням можна у Словаччині. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

Відновлення посвідчення водія здійснюється у місті Братислава. Паспортний сервіс знаходиться за адресою: ТЦ Ніви, 1 поверх, територія автостанції (Mlynské nivy 5A, 821 09).

Графік роботи з вівторка по п’ятницю з 10:00 до 17:00. У суботу –– з 10:00 до 15:30. Неділя та понеділок –– вихідні.

Обслуговування здійснюється як за живою, так і за електронною чергою.

Для відновлення посвідчення водія необхідно мати такі документи:

  • паспорт громадянина України із зазначеним у ньому зареєстрованим місцем проживання, а якщо паспорт у форматі ID-картки без наявних відомостей про реєстрацію місця проживання, то надається витяг про реєстрацію місця проживання особи або закордонний паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу тощо) у разі зміни персональних даних;
  • медична довідка (на період воєнного стану не обов’язкова).

Після того, як особа подала документи, її фотографують, створюють та надсилають заявку до сервісного центру МВС в Україні. У разі схвалення, замовник отримує готове посвідчення водія.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС у Facebook та Instagram. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію знаходьте на сайті.

Нагадаємо, нещодавно сервіс міжнародної доставки посвідчення водія став доступний для українців у Чехії, Німеччині, Італії та Польщі.