Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Брюсселі з’явився Офіс Вінниці

10 Грудня 2023, 13:19

Нещодавно у Брюсселі в Європейському Комітеті Регіонів відкрили офіційне представництво Вінницької громади. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейбук міського голови Вінниці Сергія Моргунова.

Він наголосив, що це дасть громаді більше можливостей переймати досвід іноземних колег та бути ближчими до грантових проєктів і ділових процесів.

Зазначається, що очолювати офіс буде Марія Леванчук, яка напряму співпрацюватиме з вінницьким КП «Інститут розвитку міст» та департаментом відновлення та розвитку Вінницької міської ради.

Громада також розпочинає формувати спільноту амбасадорів міста по всьому світу з-поміж вінничан, які живуть наразі закордоном. Триває комунікація з вінничанами у Сполучених Штатах Америки, Кореї, Японії, Фінляндії та інших країнах.

«Думаю, весь світ бачить, наскільки рішуче Україна налаштована на євроінтеграцію. Вінниця, як і кожна громада, докладає максимум зусиль для того, щоб зберігати стабільність під час війни, розвиватись та змінюватися на краще. Ми активно налагоджуємо міжнародні зв’язки та зміцнюємо економічний потенціал», —додав чиновник та висловив сподівання, що Офіс Вінниці у ЄС стане майданчиком для нових знайомств та подальшого розвитку громади.

Нагадаємо, що у вінницькому хабі переселенці з Луганщини можуть отримати допомогу з пенсійних питань.

Фото: фейсбук Сергій Моргунов

МІТКИ