Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Луганчан заохочуватимуть ставати фахівцями з розмінування

9 Грудня 2023, 10:32

Луганщина долучається до рекрутингової кампанії за фахом «Демінер з гуманітарного розмінування». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «Сєвєродонецьк онлайн».

Зазначається, що для жителів Луганщини рекрутингові заходи почнуться з січня 2024 року.

Підбором та адаптацією персоналу займається HALO Trust — міжнародна організація, яка усуває загрози вибухонебезпечних залишків війни: знаходить вибухонебезпечні предмети, позначає території, складає мапи, очищає від вибухонебезпечних предметів колишні зони бойових дій.

«Луганською ОВА та представництвом HALO Trust в Україні укладений Меморандум про співпрацю. У його рамках передбачено проведення інформаційної, рекрутингової, навчальної діяльності, спрямованої на підготовку внутрішньо переміщених осіб з Луганщини за фахом «Демінер з гуманітарного розмінування» та їхнього подальшого працевлаштування у HALO Trust», — розповів перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Смирнов.

Консультації можна отримати за телефоном: 0800-300-662.

Зазначається, що наразі в Україні усього вісім закладів освіти ліцензовані для підготовки професійних саперів. Тому в умовах високого мінного забруднення територій робота демінерів є дуже затребуваною.

Нагадаємо, раніше вибухотехнікам Харківщини передали спецмашину для розмінування українського виробництва.