Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Луцька картонно-паперова фабрика – один із лідерів по працевлаштуванню ВПО на Волині

9 Грудня 2023, 9:38

Переїхавши на нове місце, внутрішньо переміщені особи стикаються з безліччю проблем, в тому числі під час пошуку роботи. Так, на Волині одним із лідерів по працевлаштуванню ВПО є ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Волинську обласну військову адміністрацію.

Підприємство спеціалізується на переробці макулатури, з якої виготовляють картон та папір, кутник картонний, гофролист та гофротару.

Наразі тут працює 820 працівників, з яких майже 50 –– переселенці. Загалом із початку повномасштабного вторгнення на фабриці працювало 75 чоловік із Донецької, Луганської, Миколаївської, Херсонської та інших областей.

На підприємстві всіляко заохочують працівників: проводять навчання та підвищення кваліфікації, з 1 грудня організовують централізований довіз, стабільно виплачують заробітну плату, функціонує система преміювання тощо.

Фото: voladm.gov.ua

Зазначається, що ВПО працюють не лише на робітничих спеціальностях, а й обіймають керівні посади. Наприклад, Антон Ревенко із Рубіжного Луганської області, який з квітня 2022 року працює на підприємстві технологом. До війни 17 років трудився на Рубіжанському картонно-тарному комбінаті.

Окрім того, майже рік укладальницею-пакувальницею працює Оксана Борщова з Лиману Донецької області. Незважаючи на те, що жінка має 13 років педагогічного стажу, зараз освоїла нову спеціальність:

«Не можу зараз піти працювати вихователем. Немає тих ресурсів, що були вдома. Немає принтера та комп’ютера, за допомогою яких я б могла підготуватися до занять. Загалом вже звикла, працювати дуже добре. Але дуже сумую за домом».

З початку повномасштабного вторгнення до районних філій за працевлаштуванням звернулися понад 3,5 тисяч осіб. Наразі знайшли роботу 1,5 тис. осіб. Зокрема, близько 1 100 –– за скеруванням філій ЦЗ, решта –– особисто. Також багато ВПО трудяться на ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ» та СП ТОВ «Модерн-Експо».

Раніше ми розповідали, як знайти першу роботу.