Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Завдяки гранту майстерня дерев’яних іграшок SABO збільшила обсяги виготовлення продукції

8 Грудня 2023, 17:58

Олександр Классович – підприємець із Полтави, який займається виготовленням дерев’яних екологічних іграшок для дітей під брендом SABO. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство економіки України.

Зазначається, що значна частина продукції продається на американському ринку. Решта – в Україні. У майстерні виготовляють понад 100 видів іграшок.

«Це розвивальні ігри, дерев’яний іграшковий посуд, продукти харчування, солодощі. Також є тематичні іграшки, наприклад, ми розробили подарунковий набір «Я – Україна», серію тематичних іграшок-конструкторів «Італія», «абетки», – розповідає Олександр.

Фото: Міністерство економіки України

Цього року чоловік отримав грант за урядовою програмою «Власна справа». На отримані кошти придбав додаткове обладнання для своєї майстерні: калібрувально-шліфувальний і токарний станки.

«У такий спосіб розвантажили робочі руки і підвищили якість продукції на виході. Додаткове обладнання дозволяє збільшити обсяг виготовлення продукції на день. Тепер ми виконуємо всі замовлення вчасно. До цього нам було дуже важко вкластися в 1-2 тижні. Іноді навіть не встигали виготовити іграшки у домовлений термін», – пояснює Олександр.

Фото: Міністерство економіки України

У майбутньому підприємець планує надалі розширювати ринки для експорту та збільшити впізнаваність бренду як в Україні, так і за кордоном. Зокрема, планують вийти зі своєю продукцією на ринок Азії.

Нагадаємо, урядовий проєкт єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

Раніше ми розповідали, що завдяки мікрогранту жителька Рівненщини відкрила клінінгову компанію.