Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Віцепрезидентка Єврокомісії: Україна робить усе для посилення боротьби з корупцією

7 Грудня 2023, 16:07

Віцепрезидентка Європейської комісії з питань цінностей та прозорості Вера Юрова заявила, що вражена змінами в Україні у сфері боротьби з корупцією. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

«Зараз я абсолютно в іншому стані, порівняно з 2017 роком, коли я тут була. Я вважаю, що українцям набридла «стара Україна», вони хочуть бачити нову систему й інституції, які добре функціонують, розслідують справи про корупцію на всіх рівнях. Я мушу сказати, що я вражена», – зазначила віцепрезидентка Єврокомісії.

Вона підкреслила, що в України попереду ще є робота над тим, аби антикорупційна система була сталою і стабільною, але, на її переконання, в країні є три необхідні складові для цього: гарні закони, сильні інституції і робота правильних людей.

«Мій меседж до Брюсселю та країн-членів, які будуть вирішувати процес вступу до ЄС, полягає в тому, що Україна робить усе, щоб посилити боротьбу з корупцією», – наголосила Юрова.

Вона поінформувала, що в рамках свого нещодавнього візиту до Києва зустрілася з керівниками Офісу генпрокурора, САП, НАБУ, Премʼєр-міністром Денисом Шмигалем, віцепремʼєркою Ольгою Стефанішиною, віцепремʼєром Михайлом Федором та міністром юстиції Денисом Малюською, а також представниками громадського суспільства.

Нагадаємо, нещодавно Кабмін подав у парламент два законопроєкти щодо запобігання корупції.