Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Київщині за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії відновлюють багатоповерхівку

7 Грудня 2023, 11:59

У Василькові за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії відновлюють багатоповерховий будинок. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що він розрахований на 60 квартир і до війни в ньому мешкали 210 людей.

Наразі активно триває капітальний ремонт пошкоджених конструкцій. Здійснили підготовчі роботи, демонтували пошкоджені частини, виконали ремонт швів між плитами перекриття. Триває утеплення фасаду багатоповерхівки та опорядження технічного поверху будівлі.

У низці квартир передбачено посилення зовнішніх конструкцій, заміну зруйнованих перегородок. Також відновлять зруйновані балкони, замінять вікна та двері як у квартирах, так і на сходовому майданчику.

А ще заплановане внутрішнє опорядження стін, стелі та підлоги.

Нагадаємо, що в жовтні 2022 року парламент проголосував за зміни до Закону про держбюджет на відповідний рік, яким створив фонд ліквідації наслідків збройної агресії. Це спеціальний фонд у складі державного бюджету, щоб закривати значну частину потреб країни з відновлення: будівництво громадських будівель та укриттів, реконструкцію та ремонт об’єктів критичної інфраструктури, житла для ВПО та осіб, які втратили його внаслідок воєнних дій.

Раніше ми розповідали про те, що на Київщині затвердили компенсаційних заявок на понад пів мільярда.