Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

U-LEAD та волонтери відновили Ізюмський ліцей на Харківщині

7 Грудня 2023, 10:56

Програма «U-LEAD з Європою» та благодійний фонд «Сміливі відновлювати» у межах ініціативи «Відбудова місцевих шкіл задля стійкості» відремонтували у Харківській області Ізюмський ліцей №11, пошкоджений окупантами. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук U-LEAD.

«Порівняно з іншими школами міста, Ізюмський ліцей №11 – «щасливець», який підлягав відновленню. «U-LEAD з Європою» разом зі «Сміливі відновлювати» та за підтримки Служби зовнішньополітичних зв’язків European Commission подарували друге життя цьому навчальному закладу», – зазначається в повідомленні.

У ліцеї зробили повноцінні ремонти в підвалі, модернізували електромережу, встановивши нові розетки, вимикачі та світильники. Відновили санвузли та замінили всі двері в підвалі та відремонтували вхідну групу. Також облаштували майданчик перед школою.

У грудні школа відчинить свої двері для 742 учнів, з яких 377 – це вимушені переселенці.

Крім того, партнери від Фонду SavED готуються облаштувати Освітній центр «Вулик», де школярі отримають необхідне обладнання та зручні меблі.

«U-LEAD з Європою» за підтримки Служби зовнішньополітичних інструментів Європейської комісії втілює у життя ініціативу «Відбудова місцевих шкіл задля стійкості» у трьох постраждалих від війни регіонах України. Вона спрямована на надання конкретної підтримки 12 відібраним громадам, які постраждали від війни, у Чернігівській, Київській та Харківській областях шляхом фінансування їхніх індивідуальних підходів із відновлення доступу до освіти.

Нагадаємо, що U-LEAD та волонтери завершили відбудову двох шкіл на Київщині та Чернігівщині.

МІТКИ