Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мешканців селища на Харківщині закликають евакуюватися

6 Грудня 2023, 17:43

Мешканців селища Козача Лопань на Харківщині закликали евакуюватися, адже ворог часто обстрілює населений пункт. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук начальника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка.

«Вкотре закликаю місцевих мешканців виїжджати з Козачої Лопані, хоча б на зимовий період. Дергачівська міська рада готова допомогти з розміщенням на території санітарно-лікувальних закладів області. Детальну інформацію щодо цього можна отримати у старости Людмили Вакуленко або у Дергачівському гуманітарному центрі», – зазначає Задоренко.

Він опублікував фотографії з наслідками нещодавніх обстрілів селища. Там зруйнована амбулаторія та пошкоджена автівка медиків.

«Об’єкт ніяк не стосувався військової інфраструктури, однак на його території постійно надавалася лікарська допомога козачанам, у більшості випадків пенсіонерам, які пережили російську окупацію і зараз вимушені жити у постійному стресі через ворожі обстріли» – наголосив керівник Дергачівської громади.

Раніше ми повідомляли про те, що правоохоронці разом із волонтерами завершили евакуацію дітей із Куп’янського району.

МІТКИ