Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Харківщині завершили евакуацію дітей з батьками, загалом вивезли майже 300 дітей

6 Грудня 2023, 14:19

У Харківській області завершили евакуацію сімей з дітьми. Загалом із небезпечних районів Купʼянщини разом із батьками вивезли 299 дітей. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова головиХарківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова.

«Наразі евакуація фактично завершена. Останні дві сім’ї з дітьми шукали майже тиждень. Вчора з батьками вивезли останню дівчинку, що залишалася в небезпечному районі. Як встановила Нацполіція, ще одна сім’я з двома дітьми самостійно виїхала за межі Харківської області»,зазначив посадовець.

Він додав, що в пункті приймання евакуйованих у Харкові всі отримали гуманітарну, консультативну, медичну та психологічну допомогу. Також розселили 493 людини.

Дітей евакуювали з трьох громад Купʼянського району.

Раніше Синєгубов наголошував, що всіх евакуйованих з небезпечних районів забезпечать житлом, нададуть підтримку та повний супровід від міжнародних гуманітарних організацій. Зокрема, якщо громадяни виїжджатимуть за межі області, то отримають одноразові виплати. Крім того, за бажання буде організована евакуація до західних областей України.

Нагадаємо, що в жовтні Мінреінтеграції перерахувало 20,9 мільйона гривень на грошову допомогу евакуйованим.