Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українська компанія на грант налагодила виробництво цвяхів для європіддонів

6 Грудня 2023, 14:03

Українська компанія з Київщини «Енергосталь-Мет» на грант налагодила випуск нової продукції:виробництво цвяхів для європіддонів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерствоекономіки України.

Андрій Іляш – директор ТОВ «Енергосталь-Мет». Компанія від часу заснування 2002 року фокусувалася на роботі з металом, займаючись різанням, зварюванням та іншими видами його обробки.

Вирішивши розвивати підприємство чоловік подався на грант для переробних підприємств від Мінекономіки.

Він вирішив спробувати щось нове та перспективне. Вивчивши ринок, зрозумів: виробництво цвяхів для європіддонів –– справа перспективна та прибуткова. Ці практичні та міцні кріплення –– необхідний елемент для виробників піддонів не тільки в Україні, але й у Європі. Попит шалений, обсягів виробництва бракує.

«Грант для переробних підприємств дав нам змогу придбати цілий комплекс для роботи з металом і конкретно для виготовлення цвяхів – шість нових станків дають можливість виготовляти 40 тонн продукції в місяць», – розповідає Андрій.

Раніше компанія працювала в одну зміну. Наразі шукає нових працівників, щоб вийти на двозмінний розклад роботи.

Підприємство співпрацює з різними компаніями. Цвяхи використовуються не тільки для виробництва європіддонів, але й для інших будівельних потреб. Окрім того, компанія подалась на сертифікацію європіддонів EPAL, щоб працювати з міжнародними контрактами.

Нагадаємо, що луганська фармацевтична компанія відновила роботу в Києві.