Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У листопаді на гарячі лінії Мінреінтеграції надійшло понад 24 тисячі звернень

6 Грудня 2023, 12:59

Йдеться про дзвінки та повідомлення на гарячу лінію з кризових питань 15-48 та гарячу лінію Уповноваженого з питань внутрішньо переміщених осіб, повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Зокрема, оператори гарячої лінії з кризових питань у листопаді опрацювали понад 14 тисяч дзвінків. Також вони надали відповіді на більш ніж 2 тисячі звернень, які надійшли за цей час через месенджери.

Крім того, протягом минулого місяця співробітники кол-центру Мінреінтеграції прийняли понад 8 тисяч дзвінків на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО.

Найчастіше громадяни зверталися з питаннями щодо виплат державної допомоги внутрішнім переселенцям. Також серед найактуальніших питань: грошова допомога від міжнародних організацій, отримання правової та гуманітарної допомоги, виплата компенсацій власникам житла, які безкоштовно прихистили ВПО.

В Мінреінтеграції нагадали, що зателефонувати на гарячу лінію з кризового реагування можна за коротким номером: 15-48. Або написати у месенджери WhatsApp/Telegram/Viber на номер: (096) 078-84-33.

Звернутися на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО можна за номером: (066) 813-62-39.