Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

За кошти UNITED24 відбудували Чернігівський медцентр сучасної онкології

5 Грудня 2023, 11:51

За гроші, зібрані через платформу UNITED24, відбудували Чернігівський медцентр сучасної онкології. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство охорони здоров’я.

Зазначається, що під час окупації області, коли на околицях міста йшли бої, вибуховими хвилями та осколками мін був пошкоджений Чернігівський медичний центр сучасної онкології. Зокрема, його центральний шестиповерховий хірургічний корпус: вибиті вікна, частково зруйновані дах та стіни, а також діагностична апаратура.

Заклад почали відбудовувати на початку цього року.

Відомий німецький виробник Bayer перерахував через фандрейзингову платформу UNITED24 1,3 млн євро на відновлення та оснащення медичних закладів України. За рішенням комісії з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я частину цих коштів, а саме — 26 млн 784 тис. грн спрямовано на відновлення Чернігівського медичного центру сучасної онкології.

Наразі медзаклад приймає багато пацієнтів — у місто переїхало чимало переселенців, а також поступають пацієнти із регіонів, де йдуть бойові дії.

UNITED24 – фандрейзингова платформа для збору пожертв на підтримку України. За 16 місяців роботи завдяки пожертвам з більш ніж 110 країн зібрано понад 470 млн доларів.

Нагадаємо, що UNITED24 і LEGO Creators розробили моделі пам’яток України, щоб зібрати кошти на відбудову.