Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На деокупованій Херсонщині у межах проєкту «Пліч-о-пліч» відновлюють понад 330 осель

5 Грудня 2023, 8:28

В області будівельники у межах проєкту «Пліч-о-пліч» відновлюють наразі 339 домівок. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова начальника Херсонської обласної військової адміністрації Олександра Прокудіна.

«Традиційно розповім про відновлювальні роботи, що ні на день не зупиняються у нашому регіоні. 829 родин з 26 населених пунктів області, постраждалих від російської агресії, уже отримали оновлене житло», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, це стало можливим завдяки будівельникам з 15 регіонів країни, які прийшли на допомогу регіону у рамках президентського проєкту «Пліч-о-пліч».

Наразі близько 350 фахівців міняють вікна, перекривають зрешечені уламками покрівлі, лагодять стіни в 339 домівках.

Також він поінформував, що компенсації за пошкоджене житло у рамках урядової програми «єВідновлення» отримали 993 жителі області на понад 112 млн грн. Загалом подано понад 4100 заявок, з них близько 70% – комісії вже опрацювали.

У рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» 15 областей взяли під опіку постраждалі села Херсонщини та відрядили туди будівельників, які зголосилися своїми руками підтримати людей, чиї будинки потрощили ворожі снаряди та ракети.  Ініціатива передбачає відбудову 26 деокупованих населених пунктів регіону.

Нагадаємо, що черкаські будівельники відновили понад сотню будинків на Херсонщині.