Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Дніпрі завершують реконструкцію дитячої лікарні з реабілітаційним басейном

3 Грудня 2023, 18:28

У Дніпрі завершують масштабну реконструкцію міської дитячої лікарні, де є реабілітаційний басейн. Цей заклад є одним з небагатьох в Україні, де комплексно опікуються психоневрологічними патологіями і травмами у дітей. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт міської ради.

Зазначається, що реновацію тут розпочали ще до війни. Для стаціонару лікарні це перший комплексний ремонт за понад 30 років його існування.

Щоб зробити простір комфортним для маленьких пацієнтів, їхніх батьків та лікарів, тут повністю переформатували всі приміщення, врахувавши вимоги базбар’єрності.

У семиповерховій будівлі поставили нові ліфти, замінили покрівлю, утеплили фасад, а на ґанках облаштували необхідні підйомники та пандуси. Також відновили водолікарню з басейном, що є одним із найдієвіших методів реабілітації дітей з проблемами опорно-рухового апарату та після травм.

Водночас тут є декілька реабілітаційних просторів — із різного типу обладнанням та навіть соляна кімната.

Загалом потужність оновленого медзакладу дозволяє розміщувати до 130 пацієнтів віком від 1 місяця. Йдеться про стаціонарні дитячі відділення педіатрії, неврології, психіатрії, реабілітації, де з пацієнтами працюватимуть усі необхідні фахівці.

Завершити всі роботи планують вже до кінця року.

Нагадаємо, нещодавно на Дніпропетровщині відновили пошкоджену окупантами лікарню.