Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На ТОТ Криму ворог формує списки «неблагонадійних осіб»

3 Грудня 2023, 14:18

Окупанти розширюють штат співробітників «Центру з протидії екстремізму мвс по республіці крим» («Центр Э»), зокрема залучаючи цивільних сексотів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Центр національного спротиву.

Центр здійснює моніторинг інформаційних ресурсів (соціальні мережі, Телеграм-канали, блоги, форуми, сайти з можливістю коментування). Основне їхнє завдання –– виявлення «неблагонадійних осіб» та занесення їх у спеціалізовану базу «АІС екстремист». Підставою для занесення до неї можуть бути коментарі чи навіть реакції під дописами, що критикують російську агресію чи висловлюють проукраїнську позицію.

У взаємодії з «роскомнадзором» здійснюють блокування інформаційних ресурсів на яких публікується невигідна рф інформація. Також його співробітники проводять спецперевірку кандидатів на посади в окупаційних адміністраціях, а також на об’єктах критичної інфраструктури.

Достеменно відомо, що окупанти уже внесли до своєї бази дані про близько 7 тис. осіб. Зокрема більше тисячі –– це представники корінного кримськотатарського народу.

Раніше ми повідомляли про те, що на ТОТ окупанти знищили майже всю українську літературу.