Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Як стати персональним Миколаєм для дитини ВПО?

1 Грудня 2023, 15:29

Волонтерська ініціатива rechi support вдруге поспіль запускає проєкт «Персональний Миколай» до дня Святого Миколая. Кожен охочий може взяти на себе роль Миколайчика та підготувати подарунок для дітей з числа ВПО, які втратили домівки через війну. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «Хмарочос».

Минулого року за допомогою цього проєкту 1008 дітей із сімей ВПО отримали подарунки від небайдужих українців. Організатори впевнені, що цього року кількість запитів зросте, і закликають охочих приєднатися до ініціативи до 3 грудня 2023 року. Для цього потрібно заповнити анкету й обрати вид допомоги:

  • Стати персональним святим Миколаєм. Купити подарунок для дитини ВПО за запитом.
  • Поділитися речами та іграшками власної дитини. Речі мають бути в гарному стані та без дефектів.
  • Зробити донат на підтримку сімей ВПО.Частина коштів буде спрямована на закупівлю подарунків дітям. Решта — на потреби, які не можна назвати подарунками, але це речі із категорії необхідних.

Як це працює?

Батьки дітей ВПО, які є верифікованими сім’ями в базі rechi support, надсилають волонтерам побажання та мрії своїх дітей. Далі організатори передають ці запити персонально кожному, хто заповнив анкету та долучився до проєкту.

Учасники готують подарунок конкретній дитині та відправляють «прямо під подушку». Серед запитів цього року: конструктори, книги, пазли, ляльки, музичні інструменти, машинки, набори бісеру, прикраси, настільні ігри та інше.

rechi support –– це волонтерська ініціатива, що створена у 2022 році після повномасштабного вторгнення та допомагає внутрішньо переміщеним особам почати життя з чистого аркуша.

Нагадаємо, що у Львові нещодавно відкрили Центр розвитку дітей та молоді.

МІТКИ