Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Європарламент відкриє офіс у Києві

1 Грудня 2023, 12:06

Європейський парламент погодився відкрити офіс в Україні для посилення підтримки парламенту на прохання високопосадовців українського уряду. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання Euractiv.

Ймовірно йдеться про офіс у Києві. Зазначається, що це рішення має на меті полегшити відносини з українським парламентом, зокрема налагодити його контакти з «відповідними комітетами» Європарламенту, а також полегшити адміністративну роботу.

Бюро є органом Європейського парламенту, відповідальним за ухвалення адміністративних рішень щодо внутрішнього функціонування установи.

Зазначається, що Європарламент має офіс зв’язку для кожної країни-члена, який допомагає парламенту налагоджувати з ними зв’язки, наприклад спілкуючись із зацікавленими сторонами, організовуючи заходи та підтримуючи зв’язки з місцевими ЗМІ.

Згідно з документом, лише кілька офісів Європарламенту відкрито в неєвропейських містах, зокрема в Нью-Йорку, Аддіс-Абебі та Джакарті, «де співробітники парламенту відряджаються до Представництва ЄС».

Делегація ЄС у кожній країні, що не є членом Євросоюзу, є дипломатичним представництвом ЄС на цій території, підпорядкованим Європейській службі зовнішніх справ (EEAS).

Нагадаємо, нещодавно Європарламент схвалив резолюцію щодо посилення санкцій ЄС проти росії.