Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Конкурс від ЄС для шкіл, які створять соціальні підприємства

1 Грудня 2023, 8:05

Міжнародний проєкт StudBizEU відкриває гранти для шкіл з усієї України, які планують створили власні підприємства. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «ШоТам».

Це 2-річний проєкт, який реалізує українська освітня платформа School of ME з метою навчати молодь соціальному підприємництву. Основна ціль –– створити культуру та практику запуску соціального підприємства у закладах освіти.

Протягом кількох місяців відбір пройдуть 15 навчальних закладів з усієї України, на яких чекають тренінгові сесії зі створення соціального шкільного підприємництва (прибуткового бізнесу, який має соціальну мету).

Надалі учасники позмагаються за комплексну підтримку у створенні соціального шкільного підприємництва, яка включатиме супровід проєкту молодіжними центрами, додаткову навчальну програму для учнів, а також грантову підтримку.

Подати заявку на участь можна за посиланням. Дедлайн – 13 грудня 2023 (23:59 години).

Зверніть увагу! Вона заповнюється представником закладу освіти, який готовий стати куратором майбутньої шкільної компанії.

У конкурсі можуть брати участь заклади освіти державної чи комунальної форми власності для учнів 8-11 класів з усіх регіонів нашої країни.

Додаткову інформацію можна дізнатися написавши на пошту hello@schoolofme.me

School of ME – це команда, що вже займається розвитком усвідомленого підприємництва в Україні та модернізацією освіти. Цей та інші наші проєкти ми реалізовуємо за підтримки однодумців з України та світу.

Нагадаємо, що телеком-компанії із деокупованих територій можуть отримати гранти для відновлення інтернету.

МІТКИ