Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Житомирщині переселенцям планують надати 47 смартквартир

30 Листопада 2023, 8:53

У місті Звягель у приміщенні колишньої станції переливання крові облаштовують гуртожиток для проживання переселенців. Там буде 47 смартквартир, оснащених сантехнікою, меблями та побутовою технікою. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Суспільне.

Реалізація проєкту «Реконструкція нежитлової будівлі під гуртожиток поліпшеного планування для ВПО у місті Звягель» триває в рамках грантової програми дій «Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб в Україні», що впроваджується Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО).

Проєкт орієнтовно планують здати в експлуатацію у травні 2024 року, а всі будівельні роботи очікують завершити цьогоріч в грудні. Далі планують встановити сонячну електростанцію, зробити благоустрій території, а також доставити та змонтувати меблі.

Зазначається, що заселення переселенців у гуртожиток регулюватиметься Порядком надання житла для тимчасового проживання ВПО, який буде затверджений на сесії Звягельської міської ради. В рамках реалізації Договору про грант між міською радою та НЕФКО порядок розподілу квартир потребує погодження із грантодавцем та Європейським Союзом. У пріоритеті — переселенці та працевлаштовані у громаді.

Раніше ми повідомляли про те, що майже 270 млн грн спрямували на відновлення пошкоджених обстрілами об’єктів на Житомирщині.