Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Львові для дітей військових та переселенців проводитимуть безкоштовні заняття з англійської

29 Листопада 2023, 18:47

Наприкінці листопада у Львові стартує безкоштовний курс з англійської мови для старшокласників. Реєструватися можуть діти військовослужбовців, переселенців та діти-сироти. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Суспільне.

Заняття покликані допомогти старшокласникам підготуватися до національного мультипредметного тесту. Викладачі планують працювати з учнями у невеликих групах у офлайн- та онлайн-форматах. Взяти участь у проєкті можна з рівнем англійської А2.

«Після реєстрації ми даємо тестування, за результатами якого ми оберемо 40 дітей. І дамо їм ще також пробну усну співбесіду для того, щоб ми з цієї кількості діток змогли сформувати чотири групи», –– зазначає викладачка Лілія Тимофійчук.

Курс із підготовки до національного тесту організував благодійний фонд «Hope UA».

Він розрахований на дітей військовослужбовців, тих, які знаходяться у складних життєвих обставинах, для ВПО та загиблих героїв, а також сиріт та напівсиріт.

Навчання триватиме упродовж семи місяців і є безкоштовним. Початок –– наприкінці листопада. Охочих просять зголошуватися на сторінках благодійного фонду у соцмережах.

Нагадаємо, що на Львівщині ремонтують будівлі, де житимуть переселенці.