Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Полтаві відновив роботу благодійний проєкт для переселенців «Тепла кофта»

29 Листопада 2023, 17:42

У Полтаві після тримісячної перерви відновив роботу благодійний проєкт для внутрішньо переміщених осіб «Тепла кофта»Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Суспільне.

Зазначається, що ВПО можуть безкоштовно обрати одяг відповідно до своїх потреб. Організували цей проєкт волонтери благодійної організації.

Із серпня цього року вони шукали нове приміщення. Нині для потреб благодійників надали один із студентських гуртожитків технічного університету. Пункт видачі одягу «Тепла кофта» працює в будні дні з 9:00 до 14:00.

«Це спільна ініціатива, студенти підтримали прохання щодо пошуку приміщення. Це приміщення гуртожитку і студенти активно долучатимуться до цього проєкту. Звернулися до нас два місяці тому. Ми підготували приміщення, узгодили площі, підписали угоди про співпрацю і підтримуємо цю чудову ідею», – каже перша проректорка НУ «Полтавська політехніка» Олена Філонич.

У новому приміщення для зручності одяг розмістили на стелажах. Так хотіли спростити роботу відвідувачам і волонтерам.

«Наразі в наявності є будь-який одяг: піжами, теплі штанці, для дітей і для дорослих. Достатньо мати довідку ВПО на кожного з членів родини. Якщо є діти, то з дітьми (свідоцтвом про народження – ред.). Паспорт ми не вимагаємо. Все просто: люди зайшли, наші волонтери їх обслужили у кожному з відділів, допомогли вибрати. Поки багато людей, то на вибір даватимемо приблизно пів години для кожної людини», – говорить волонтерка Майя Кондратенко.

Нагадаємо, що переселенці з Маріуполя можуть отримати безкоштовні дитячі речі.

МІТКИ