Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У центрі «Я – Маріуполь» в Івано-Франківську відкрили побутовий відділ

29 Листопада 2023, 16:56

Нещодавно в центрі «Я Маріуполь» в Івано-Франківську відкрили побутовий відділ. Там переселенці можуть скористатися пральнею, послугами швачки, перукаря, стоматолога, а також попрацювати у коворкінгу. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Суспільне.

«Для пільгових категорій ці послуги надаються безкоштовно. Для працездатних – за мінімальними соціальними цінами. Ми намагалися знайти саме внутрішньо переміщених людей для роботи, щоб їх підтримати соціально. І для відвідувачів це важливо. Вони можуть сподіватися на якесь співчуття, розуміння, моральну підтримку. Наш штат поповнився ще 13 людьми», – зазначає директорка центру Ольга Крохмальова.

За словами міського голови Маріуполя Вадима Бойченка, в 17 містах Україні діють 25 центрів «Я – Маріуполь». Окрім Івано-Франківська, побутові відділи є в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі та Львові.

«Завдяки тим партнерам, які сьогодні згуртовані навколо нас, ми маємо таку можливість підтримувати ці центри. У 2022 році залучили 750 млн грн інвестицій в наші центри. В цьому році – понад 400 млн», – додає Вадим Бойченко.

Наразі у центрі зареєструвалися 2,5 тисячі переселенців.

Нагадаємо, що Ірландія готова поділитися досвідом для відродження Маріуполя.