Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Приват24 запустив новий сервіс проти шахраїв

28 Листопада 2023, 13:43

У мобільному додатку Приват24 з’явився новий сервіс, який допоможе українцям, які зіткнулися з шахрайством, терміново інформувати банк про такі випадки та швидко отримати допомогу. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм фінустанови.

Новий сервіс спрямований на те, щоб допомогти клієнтам у стресовій ситуації та зменшити потенційні збитки від шахрайства за рахунок швидкого впровадження блокуючих дій.

Зазначається, що відтепер користувачі, які стикнулися з шахрайством не треба телефонувати до банку та чекати з’єднання з оператором. Терміновий сервіс інформування про шахрайство у Приват24 автоматично включає всі необхідні заходи, щоб запобігти подальшим спробам шахрайства та мінімізувати ризики для клієнта.

Новий «антишахрайський» сервіс доступний у мобільному додатку Приват24 в меню Комунікації (у правому верхньому куті на головному екрані додатку). Щоб отримати допомогу від банку, якщо зловмисники списали кошти з картки, не отримали оплачений товар чи ненавмисно передали персональні дані шахраям, треба відповісти на прості питання у розділі «Повідомити про шахрайство».

Також ПриватБанк закликає клієнтів за допомогою нового сервісу передавати інформацію про шахрайські (фішингові) сайти, підозрілі телефонні номери зловмисників, щоб разом протидіяти шахрайству.

Нагадаємо, нещодавно ПриватБанк запустив нову програму підтримки підприємців.

МІТКИ