Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Празі почав роботу український «Паспортний сервіс»

28 Листопада 2023, 11:53

Державне підприємство «Документ» нещодавно відкрило у столиці Чеської Республіки новий центр «Паспортний сервіс», який зможе обслуговувати до 500 українців на день. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

Зазначається, що десять співробітників почали працювати в Чехії у березні 2023 року на мобільних комплексах. Це такі спеціально обладнані автобуси, які працювали як пересувні станції. На початку їх було шість, у них оформили документи понад 27 тисячам громадян.

Із жовтня штат сервісу був збільшений до 26 людей, і відтепер вони обслуговуватимуть громадян в обладнаному приміщенні з 13 вікнами прийому та чотирма вікнами видачі документів, зокрема паспортів і водійських прав.

Речник ДП «Документ» Володимир Поліщук нагадав оцінки верховного комісара ООН у справах біженців, згідно з якими понад 8 млн наших співвітчизників змушені були шукати притулку за кордоном. За поданням Державної міграційної служби Кабінет міністрів України схвалив постанову, яка «започаткувала революційний проєкт – відкриття паспортних сервісів за кордоном».

Центр «Паспортний сервіс» у Празі працюватиме з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 без перерви.

Він став 12-м подібним у Європі та другим за розміром після берлінського.

Нагадаємо, український паспортний сервіс у Празі впроваджує додаткову перевірку користувачів.