Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Нацбанк випустив нову пам’ятну медаль, присвячену сержантам ЗСУ

27 Листопада 2023, 18:23

Національний банк України презентував нову пам’ятну медаль, присвячену сержантському корпусу Збройних Сил України. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт НБУ.

Вона присвячена сержантському і старшинському складу Збройних Сил України та є відзначенням їхніх подвигів та титанічної щоденної роботи із забезпечення боєздатності військ.

На аверсі на дзеркальному тлі розміщено гасло сержантів і старшин ЗСУ «Слідуй за мною! Роби як я!», у центрі зображено українського сержанта-лідера, який веде за собою солдатів у бій, угорі – малий Державний Герб України та напис «Україна», рік карбування 2023, логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (ліворуч від зображення сержанта).

На реверсі медалі розміщено написи: «Сержантський корпус Збройних Сил України», девіз сержантського і старшинського складу Збройних Сил України –– «Честь, відданість, відповідальність, професіоналізм» (по колу), в центрі на дзеркальному тлі зображено символіку Сержантського корпусу ЗСУ та стилізований тризуб, що використовується Збройними Силами.

Тираж медалі – до 200 тисяч штук.

Нагадаємо, що до річниці визволення Херсонщини в обігу з’явилась пам’ятна монета «Антонівський міст».

Фото: bank.gov.ua