Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні з’явилась мапа цифрових освітніх центрів

26 Листопада 2023, 14:25

Міністерство освіти і науки нещодавно створило мапу цифрових освітніх центрів для школярів від 6 до 18 років. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт відомства.

Зазначається, що цифрові освітні центри –– це безпечні, затишні простори для навчання та дозвілля школярів від 6 до 18 років. Вони сприяють відновленню доступу до освіти та соціалізації дітей.

Наразі в Україні їх функціонує вже 154. А для того, щоб батьки та учні могли швидко та легко їх знайти, МОН створило мапу цифрових освітніх центрів, яку оновлюватимуть відповідно до відкриття нових.

Ці центри не замінюють заклади освіти, але надають безпечний доступ до дистанційної та неформальної освіти дітям, які не можуть здобувати її очно. У відомстві вважають, що такі рішення ефективні для громад, у яких пошкоджено освітню інфраструктуру, а також для внутрішньо переміщених учнів та учениць, яким необхідна соціалізація та підтримка в освітньому процесі.

За даними Міносвіти, нині центри працюють у 17 областях України, їхня кількість постійно зростає.

З картою цифрових освітніх центрів можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що раніше Мінцифра і ЛУН.Місто створять мапу провайдерів, які забезпечать домашній інтернет під час блекаутів.

МІТКИ