Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Міненерго домовилось з американською компанією щодо розмінування енергетичної інфраструктури України

26 Листопада 2023, 14:07

Міністерство енергетики України і американська компанія Tetra Tech домовилися про співпрацю у розмінуванні енергетичної інфраструктури. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук відомства.

За попередніми оцінками компаній паливно-енергетичного сектору, площа територій енергетичної інфраструктури, які потребують обстеження на наявність ділянок, забруднених мінами та вибухонебезпечними предметами, становить понад 30 тисяч гектарів лише на підконтрольних Україні територіях.

Найбільш замінованими є території енергетичної інфраструктури Запорізької, Донецької та Харківської областей. Також розмінування потребують об’єкти у Миколаївській, Дніпропетровській, Херсонській, Сумській, Чернігівській та Житомирській областях.

Передбачається, що Tetra Tech, Inc надаватиме технічну допомогу та консультативну підтримку Mіненерго в реалізації заходів протимінної діяльності.

Також сторони співпрацюватимуть для безпечного відновлення критичної інфраструктури нашої держави шляхом очищення енергетичних об’єктів, їхніх майданчиків та прилеглих територій від вибухонебезпечних пережитків війни та їхніх компонентів, що створюють загрозу життю та здоров’ю людей.

Раніше ми повідомляли про те, що Франція планує направити в Україну технічного радника високого рівня для допомоги у сфері гумрозмінування.