Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Папа Франциск переказав на допомогу українцям в Литві 100 тисяч євро

25 Листопада 2023, 15:28

Нещодавно голова Сейму Литви Вікторія Чміліте-Нільсен зустрілася у Ватикані з Папою Римським Франциском, щоб обговорити стосунки Литви та Святого Престолу, роль католицької церкви, а також допомогу українським шукачам притулку. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Сейм Литви.

«Слово Папи Римського щодо припинення війни і припинення агресії дуже важливе. Під час аудієнції я також сказала, що Литва цінує увагу Святого Престолу, молитви за український народ, який страждає, і допомогу воєнним біженцям з України. Нещодавно Папа Франциск перерахував 100 тис. євро литовській організації Caritas на потреби біженців», сказала Чміліте-Нільсен.

Глава Сейму також зазначила, що Литва закликає міжнародну спільноту підтримати мирний план Президента Володимира Зеленського.

Крім того, на зустрічі Чміліте-Нільсен наголосила, що Литву і Святий Престол повязують особливі стосунки, і одним із найважливіших моментів, що ілюструють підтримку Литви Святим Престолом, є той факт, що він ніколи не визнавав радянської окупації та відіграв важливу роль у краху цього режиму.

Нагадаємо, що Україна та Литва починають обмінювати посвідчення водія за спрощеною процедурою.