Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українську книжкову поличку відкрили в центральній бібліотеці Юрмали

25 Листопада 2023, 8:34

У Юрмальській центральній бібліотеці нещодавно відкрили «Українську книжкову поличку». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Посольства України в Латвії.

Зазначається, що в урочистому заході взяли участь посол України в Латвії Анатолій Куцевол, мер Юрмали Рита Спроге, керівниця Управління культури мерії Юрмала Агнес Мілтіні, а також директор бібліотеки Мара Якобсоне.

Відтепер для відвідувачів бібліотеки будуть доступні видання про історію України, її культуру, традиції татуристичний потенціал. А також книги видатних українських поетів та письменників, серед яких, зокрема, перекладені на латиську мову твори Тараса Шевченка, а також збірки віршів Лесі України, які доступні для читання українською мовою.

Крім того, для українських дітей, які через війну знайшли прихисток в Юрмалі, передали до бібліотеки українські дитячі книги.

Українська книжкова поличка в Юрмалі стала четвертою, яка діє в Латвії. Проєкт вже було реалізовано в Національній бібліотеці Латвії, Ризькій центральній бібліотеці, а також в бібліотеці міста Огре. Планується відкриття поличок з українськими книгами й в інших латвійських містах.

Нагадаємо, нещодавно Українська книжкова поличка з’явилася в бібліотеці ЮНЕСКО у Парижі.

Фото: фейсбук Embassy of Ukraine in the Republic of Latvia / Посольство України в Латвії