Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

За жовтень понад 90 тисяч власників житла отримають компенсації за прихисток ВПО

24 Листопада 2023, 18:36

У межах реалізації програми «Прихисток» Мінреінтеграції передало відомості на виплату компенсацій за жовтень цьогороку. Загальна сума компенсації становитиме більш ніж 107,6 мільйона гривень. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Йдеться про відшкодування вартості комунальних послуг 90 337 власникам житла, які безкоштовно прихистили 239 тисячвнутрішньо переміщених осіб.

Щоб взяти участь у цій програмі, необхідно зареєструватися на сайті «Прихисток» і розмістити оголошення про наданнятимчасового житла внутрішнім переселенцям.

Зазначимо, що за програмою «Прихисток» передбачена компенсація комунальних послуг у розмірі близько 450 гривень намісяць (14,77 гривні на день) за безоплатне розміщення одного ВПО.

Наразі такі виплати здійснюються за рахунок коштів Товариства Червоного Хреста України. При цьому Мінреінтеграціїпродовжує працювати над залученням міжнародних донорів до фінансування програми «Прихисток». І вже є домовленостіщодо виділення коштів на цю програму Представництвом УВКБ ООН у першому півріччі 2024 року.

Нагадаємо, Постановою Уряду реалізацію проєкту «Прихисток» доручено Мінреінтеграції.

МІТКИ