Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Львів та два британські міста заснували міжнародну мережу UNBROKEN Cities Network

24 Листопада 2023, 13:11

Львів, Манчестер та Ліверпуль нещодавно заснували міжнародну мережу UNBROKEN Cities Network для підтримки українських міст, які постраждали внаслідок війни. Про це РеІнформ повідомляє з посиланнямна фейсбук міського голови Львова Андрія Садового.

«Започаткували ініціативу UNBROKEN Cities Network. Це об’єднання міст з усього світу задля підтримки та розвитку реабілітації в Україні. Манчестер, Ліверпуль та Львів стали містами-засновниками та першими учасниками міжнародної мережі»,написав Садовий.

Мер Львова додав, що ідея народилась у Манчестері після зустрічі з Енді Бархном. Він був вражений ідеєю та місією UNBROKEN (Національний реабілітаційний центр у Львові).

Зазначається, що мережа незламних міст світу надаватиме стратегічну та технічну підтримку Львову та іншим українським містам, які постраждали внаслідок війни.

«Мені дуже цінно, що наша ідея екосистеми UNBROKEN живе і поширюється на інші міста по всьому світу… Також хочу наголосити, що UBROKEN Cities Networks відкриті до співпраці. Приєднуйтесь! Це важливо!», — додав міський голова.

Нагадаємо, що на Львівщині ремонтують будівлі, де житимуть переселенці.

МІТКИ