Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Чернівцях запрацював реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю

23 Листопада 2023, 18:51

У Чернівцях міжнародний центр підтримки для мам та дітей «Місто добра» запустив реабілітаційний осередок та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук центру.

Мова йде про допомогу дітям з інвалідністю, яких виховує лише один із батьків. Це малеча, яка має порушення рухових функцій, потребує цілодобового догляду чи має складні діагнози й потребує паліативного піклування.

Зазначається, що за необхідності «Місто Добра» забезпечить транспортуванням дітей з інших областей України, проживання родини в центрі із забезпеченням усіх побутових потреб та допоможе вирішити інші супутні організаційні питання.

Крім того, у центрі батьки можуть отримати психологічну, юридичну, просвітницьку або іншу допомогу. Також є можливість перебування дітей без батьків, щоб надати можливість їм розв’язати нагальні проблеми чи мати час для оздоровлення.

Також паралельно з реабілітацією дитини чи перебування у хоспісі, одиноким мамам можуть надаватися послуги професійного навчання, допомога з працевлаштуванням чи відкриттям власної справи.

Завдання центру – зберегти дитину в сім’ї, давши мамі час на відновлення, відпочинок, самореалізацію, надання психологічної допомоги.

Контакти для додаткових питань:

  • cityofgoodnessua@gmail.com,
  • (099) 200-01-03.

Нагадаємо, що переселенці з Донеччини можуть безкоштовно оселитися в будинках на Київщині та Чернігівщині.