Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Посли G7 вітають успішний запуск реформи Конституційного суду України

23 Листопада 2023, 18:09

Посли країн «Групи семи» після першої зустрічі Дорадчої групи експертів привітали успішний запуск реформи Конституційного суду України. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на соцмережу Х G7AmbReformUA.

«Посли G7 вітають успішний запуск реформи Конституційного суду завдяки першій зустрічі Дорадчої групи експертів. ДГЕ сприяє тому, щоб кваліфікація суддів КСУ відповідала їхнім ролям. Ми підтримуємо зусилля щодо реформування судової системи відповідно до її європейського шляху», зазначається в дописі.

Зазначається, що перше засідання Дорадчої групи експертів, яка була сформована для сприяння в оцінці моральних якостей і рівня компетентності у сфері права кандидатів на посаду судді Конституційного суду України, відбулося в неділю, 12 листопада.

G7 (або Група Семи) — міжнародний клуб урядів семи високорозвинених країн світу (США, Японія, Німеччина, Британія, Франція, Італія, Канада). Лідери цих країн регулярно зустрічаються для обговорення спільних економічних проблем і намагаються узгоджувати свою економічну політику.

Нагадаємо, що Кіпр приєднався до Вільнюської декларації G7 щодо гарантій безпеки для України.

МІТКИ