Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Данія внесе 7 млн євро у Фонд підтримки енергетики України

23 Листопада 2023, 16:47

До Фонду підтримки енергетики України невдовзі надійде перша частина внеску від Данії в розмірі 4 млн євро, ще 3 млн євро країна-партнерка надасть пізніше. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на зустріч міністра енергетики України Германа Галущенка з данським колегою.

Зазначається, що кошти будуть спрямовані на закупівлю обладнання для відновлення енергетичної інфраструктури, що постраждала від ворожих атак.

Зустріч українського та данського міністрів відбулася в межах міжнародної конференції «Енергія для відновлення України» (Energy for the recovery of Ukraine), організованої під патронатом Міненерго у Варшаві.

Міністр клімату, енергетики та комунальних послуг Данії Ларс Огор наголосив, що Данія продовжить допомагати Україні у протистоянні рф, зокрема на енергетичному фронті. Це чітка позиція як уряду країни, так і данського бізнесу.

Галущенко, у свою чергу, подякував за те, що Данія стала першим спонсором Фонду, зробивши грантовий внесок на суму близько 536 тис. євро. Ці кошти було спрямовано на закупівлю енергетичного обладнання для 10 українських енергокомпаній.

Нагадаємо, Данія затвердила новий пакет допомоги для Миколаєва на 40 млн євро.