Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

За допомогою якого сервісу українці можуть розрахувати пенсійні виплати?

22 Листопада 2023, 17:57

Українці можуть самостійно розрахувати орієнтовний рівень своєї пенсії, скориставшись спеціальним сервісом від Пенсійного фонду України. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук ПФУ.

Щоб спрогнозувати можливий розмір майбутньої пенсії за віком потрібно скористатись сервісом «Пенсійний калькулятор». Розрахунки будуть орієнтовані на дані, які містяться в електронних реєстрах ПФУ. Якщо певні дані відсутні, користувачі можуть доповнити інформацію про себе за періоди своєї трудової діяльності.

Сервіс також дає можливість розрахувати ймовірний вік виходу на пенсію з урахуванням можливо набутого стажу, а також порахувати наявний страховий стаж людини.

Як користуватись сервісом «Пенсійний калькулятор»

Спочатку потрібно пройти реєстрацію та авторизуватись на вебпорталі Пенсійного фонду. В особистому кабінеті на верхній панелі оберіть опцію «Пенсійний калькулятор» та уважно перевірте свої персональні дані. Далі потрібно визначитись з алгоритмом розрахунків:

  • за стажем, який буде набутий на момент набуття пенсійного віку;
  • за введеними даними.

Потім визначте дату звернення: для цього потрібно натиснути кнопку «Додати період» та надати дані про свою трудову діяльність до 01.01.2004 року. Опісля, обравши «Зберегти та розрахувати», ви виконаєте розрахунок пенсії.

Раніше ми розповідали, як перевірити, чи прийняте рішення про призначення субсидії.

Фото: фейсбук ПФУ