Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

За координації Мінреінтеграції Швейцарія надала Україні гуманітарну допомогу на понад 170 млн гривень

26 Травня 2022, 17:49

За координації Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Посольство Швейцарії в Україні протягом квітня-травня доправило гуманітарний вантаж з продуктами харчування до шести областей нашої держави. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Допомога надійшла до Одеської (1,2 тис. тонни), Вінницької (1,1 тис. тонни), Сумської (563 тонни), Харківської (527 тонн), Дніпропетровської (540 тонн) та Миколаївської (818 тонн) областей. Гуманітарні вантажі складалися з муки, соняшникової олії, гречки, кукурудзяної та манної круп, цукру, солі, м’ясних та овочевих консервів. Її загальна вартість склала понад 5,5 млн франків (понад 170 млн грн).

Важливо зазначити, що Мінреінтеграції, починаючи з 2016 року, тісно співпрацює з Посольством Швейцарії в Україні, зокрема в рамках доставки гуманітарної допомоги для потреб цивільного населення Донецької, Луганської та Херсонської областей. Така співпраця продовжилась й з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України.

Мінреінтеграції висловлює щиру подяку Посольству Швейцарії за вагомий внесок в підтримку української народу та України в цілому в такий важкий для нашої країни час.

Нагадаємо, як отримати фінансову допомогу внутрішньо переміщеним особам від Норвезької ради.

МІТКИ