Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Луцьку підприємиці на грант відкрили бізнес здорових десертів

22 Листопада 2023, 16:25

У Луцьку дві дівчини-підприємиці масштабували бізнес завдяки гранту та виготовляють здорові десерти від GoodMood Food. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Мінекономіки.

Діана Познякевич та Ольга Берестюк — підприємниці з Луцька. Декілька років тому Діана вирішила стати веганом та відмовитись від їжі тваринного походження. Однак з часом вона зіткнулась з проблемою: асортимент веганських солодощів в місті не надихав.

Тому жінка почала готувати здорові десерти для себе і своєї родини самостійно. Одного дня до неї в гості завітала близька подруга, скуштувала витвір Діани й одразу запропонувала робити бізнес.

Так народився бренд здорових десертів GoodMood Food. Десерти цього бренда — це авторські рецепти з використанням тільки натуральних здорових продуктів, без глютену та шкідливих домішок.

Згодом дівчата подали заявку на грант за програмою «Власна справа», надихнувшись можливістю отримати допомогу від держави. Кошти витратили на закупівлю холодильного обладнання. Завдяки оновленню, подруги отримали змогу збільшити та пришвидшити виробництво.

Зараз Діана та Ольга мають вже більше ніж 50 партнерів по всій країні, співпрацюють з багатьма кав’ярнями. Наступний крок — GoodMood Food на поличках київських супермаркетів.

Раніше ми розповідали, що завдяки мікрогранту жителька Рівненщини відкрила клінінгову компанію.

Фото: фейсбук Міністерство економіки