Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На соцвиплати з початку року спрямували 371,3 мільярда

21 Листопада 2023, 17:21

Упродовж десяти місяців поточного року на соціальні виплати з державного бюджету було спрямовано 371,3 млрд грн, із них 226,6 млрд грн –– на пенсійні виплати. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство фінансів.

Ці кошти було спрямовано в обсязі:

  • 226,6 млрд грн, із них у жовтні ––22,7 млрд грн, ‒– на фінансове забезпечення виплат пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами, та дефіциту коштів Пенсійного фонду;
  • 85,6 млрд грн, із них у жовтні ––8,3 млрд грн, ‒– на соціальний захист громадян, які потрапили у складні життєві обставини;
  • 36,5 млрд грн, із них у жовтні ––2,1 млрд грн, ‒– на підтримку малозабезпечених сімей та надання пільг і житлових субсидій громадянам.
  • 20,2 млрд грн, із них у жовтні ––2,0 млрд грн, ‒– на соціальний захист дітей та сім’ї;
  • 2,2 млрд грн, із них у жовтні ––0,3 млрд грн, ‒– на соціальний захист осіб з інвалідністю;
  • 0,2  млрд грн, із них у жовтні ––0,02 млрд грн, –– на оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги.

«Соціальна підтримка людей є пріоритетом для уряду України. Так, у наступному бюджетному році на соціальний захист громадян передбачено 469,4 млрд гривень. Пріоритетом залишається виплата пенсій, допомога дітям та малозабезпеченим сім’ям, які потрапили у складні життєві обставини, виплата пільг і субсидій та соціальний захист осіб з інвалідністю. Продовжуємо адресно допомагати всім, хто цього найбільше потребує», –– прокоментував заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Нагадаємо, що майже 19 тисяч родин отримали виплати за пошкоджене майно на 1,5 мільярда.

Фото: mof.gov.ua