Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Полтаві до модульного містечка для переселенців планують запустити соціальне таксі

20 Листопада 2023, 17:38

У Полтаві планують запустити соціальне таксі для переселенців. Воно їздитиме у вечірній час, щоб люди могли доїхати до модульного містечка. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на інтернет–видання «Полтавщина».

«Ми проаналізували кількість людей, яка бажає скористатися (транспортом ред.) і вирішили, що робити окремо маршрут або додатково рейс автобуса не доречно. І проговорили з нашою соціальною службою, щоб зробити соціальне таксі. Таким чином буде вирішено це питання»,повідомив голова Полтавської ОВА Філіп Пронін. 

За його словами, наразі в модульних корпусах проживає 167 людей, які були змушені покинути свої домівки через війну.

Будинки встановлені на території обласного закладу з надання психіатричної допомоги. Поруч облаштували зупинку громадського транспорту.

Загалом, їх монтаж почався у грудні минулого року. Загальна вартість робіт — 42 млн грн, це реконструкція електричних мереж із будівництвом трансформаторної підстанції, водовідведення та облаштування благоустрою території. Самі 240 модулів — це гуманітарна допомога з Польщі.

Загальна площа модульного містечка складає 1,6 га. У кожному будинку є 4 пральні машини та 2 сушарки, вбиральні та душові. Кухня обладнана електроплитами на 4 конфорки, є холодильники. Для людей з інвалідністю облаштовані пандуси.

Нагадаємо, раніше Карітас Полтава розпочав проєкт «Гроші на теплу зиму» для ВПО.