Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«Евакуація з 30-кілометрової зони на Сумщині стосується дітей, за яких відповідає держава», — військова адміністрація

20 Листопада 2023, 18:10

З 30-кілометрової зони на Сумщині будуть проводити евакуацію дітей за яких відповідає держава, які опинилися у складних життєвих умовах. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм-канал Сумської обласної військової адміністрації.

«Це не примусовий захід, а чіткі інструкції, як діяти, у випадку ситуації, коли така евакуація може стати необхідністю. Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, то постала проблема евакуації дітей, які перебувають в інтернатних закладах, у полі зору служби у справах дітей, будинках сімейного типу. Ми відповідаємо за всіх дітей області і плануємо роботу так, щоб їх максимально убезпечити від усіх можливих ризиків»,зазначив керівник Сумської ОВА Володимир Артюх.

Нагадаємо, що вперше по евакуацію із прикордоння Володимир Артюх повідомив 10 липня цьогоріч. Тоді таке рішення прийняли на Раді оборони області. 3 листопада під час зустрічі з Уповноваженим Верховної ради з прав людини Дмитром Лубінцем начальник Сумської ОВА Володимир Артюх сказав, що планується евакуація дітей з 30-кілометрової зони від кордону з рф.

Раніше ми розповідали, що на Херсонщині поліцейські евакуювали маломобільного чоловіка разом із сином.