Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Львові американський режисер знімає фільм про важко поранених дітей

20 Листопада 2023, 15:35

Американський режисер Євген Афінеєвський, автор номінованого на «Оскар» фільму про Революцію Гідності «Зима у вогні», знімає у Національному реабілітаційному центрі «Незламні» (UNBROKEN) документальну стрічку про поранених під час повномасштабного вторгнення дітей. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Національного реабілітаційного центру UNBROKEN Ukraine.

Зазначається, що героями нового фільму стануть маленькі пацієнти цього Центру, які заледве вижили після ворожих атак та на все життя матимуть на своїх тілах відбитки російської агресії.

Зокрема, режисер у фільмі розповість історії 12-річної Яни Степаненко, яка втратила ноги під час ракетного удару по вокзалу у Краматорську, 8-річного Ромчика Олексіва, який отримав опіки 45% тіла під час масованого терористичного удару по Вінниці, 13-річного Стаса Ляха, який зазнав важкого поранення мозку, коли мирно спав в своєму домі на Харківщині тощо.

Історії цих маленьких українців американський режисер хоче розповісти всьому світу, аби ніхто не забував: війна триває, кількість її жертв зростає щодня, від рук агресора гинуть і страждають діти.

Нагадаємо, нещодавно Держкіно і Словацький інститут кінематографії підписали меморандум про співпрацю.

МІТКИ