Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Як захистити дитину від кібербулінгу

19 Листопада 2023, 19:57

У соціальних мережах діти можуть наразитися на цькування від однолітків. Така форма агресії отримала назву кібербулінг, повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції. Тож наводимо кілька порад, як діяти батькам у такихвипадках.

  1. Дізнавшись про цькування дитини в інтернеті, підтримайте її. Поясніть, що це не її вина та запевніть, що разом визможете з цим упоратися.
  2. Обов’язково збережіть (зробіть скриншот) повідомлення та зображення, які містять образливі дописи або залякування. Цяінформація може бути надана правоохоронцям як доказ кібербулінгу.
  3. Внесіть у чорний список та заблокуйте сторінки/акаунти/номери телефонів, з яких відбувається цькування. Іноді кривдниквідступає, коли не отримує очікуваної реакції.
  4. Перевірте налаштування приватності сторінки дитини. Приберіть з неї всю особисту інформацію.
  5. На деякий час приховайте сторінку. Якщо дитина відчуватиме себе обмеженою у спілкуванні з друзями, створіть їй нову зіншим ім’ям та вигаданим фото.
  6. З’ясуйте, чи знайома дитина з агресором у реальному житті та що їй відомо про нього.
  7. Якщо попри всі вжиті заходи атаки не припиняються, варто звернутися до Департаменту кіберполіції на номер гарячоїлінії: 0 800 505170.