Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«ВідновиДІМ»: допомога у відбудові пошкоджених будинків

19 Листопада 2023, 17:45

Майже рік реалізується програма Фонду енергоефективності «ВідновиДІМ». Її метою є фінансування будівельних робіт звідновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації проти України. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

«ВідновиДІМ» — повністю грантова програма, яка реалізовується за рахунок Європейського Союзу й поки що діятиме учотирьох регіонах України: Київській, Житомирській, Чернігівській і Сумській областях.

Взяти участь можуть об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), що створені та діють відповідно доЗакону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29 листопада 2001 року № 2866-III.

Зокрема, фінансування за програмою надається виключно на витрати, пов’язані з виконанням таких видів робіт:

  • заміна або ремонт пошкоджених світлопрозорих огороджувальних конструкцій (віконних блоків або/та блоків балконнихдверей, зовнішніх дверей);
  • ремонт пошкоджень фасадів будівлі;
  • ремонт пошкоджень покриття будівлі;
  • ремонт пошкодженого обладнання дахових котелень та інженерних мереж.

Отримані кошти можуть бути використані як для здійснення відповідних будівельних робіт, так і для придбання матеріалівта обладнання, необхідних для виконання таких робіт.

Докладніше про умови програми читайте за посиланням.