Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Видання від Мінреінтеграції «Мінна безпека не без ПЕКа» активно використовується в навчальному процесі

26 Травня 2022, 16:00

В мережі інтернет на освітньому проєкті «На Урок» вчителька створила тематичний тест «Мінна безпека» за навчальним посібником «Мінна безпека не без ПЕКа», розробленим Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на пресслужбу Мінреінтеграції.

Така практика вітається й міністерство радить використовувати навчальні матеріали в освітньому процесі, адже вони можуть допомогти простіше та ефективніше засвоїти дітям правила поведінки з вибухонебезпечними предметами.

Зазначимо, що сюжет видання «Мінна безпека не без ПЕКа» допомагає максимально просто розкрити складну тему у вигляді коміксу. А правильні дії головних героїв, які саме зустрічаються з небезпечними предметами, стають взірцем для наслідування.

Крім того, нагадуємо що вищезгадані посібники є інтерактивними, і якщо перейти за посиланнями в QR-кодах можна побачити додатковий матеріал, або перевірити свої знання.

Завантажити видання можна безкоштовно за посиланнями:
1 – частина «Мінна безпека не без ПЕКа»;
2- частина «Безпечний Пекосвіт».

Нагадаємо, Мінреінтеграції закликає звертати увагу на попереджувальні знаки навіть, якщо ви знаходитесь на деокупованій території і бойові дії поруч не проводяться.