Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

НАЗК запустило нову функцію на Антикорупційному порталі

19 Листопада 2023, 10:43

Національне агентство з питань запобігання корупції запустило для використання новий модуль на Порталі доброчесності (Антикорупційному порталі). Відтепер можна створювати програми доброчесності для власних організацій онлайн. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт НАЗК. 

Зазначається, що новий модуль Порталу крок за кроком вестиме через процедуру оцінювання корупційних ризиків та планування заходів політики доброчесності відомства чи компанії, а також надаватиме корисні підказки. У результаті процес створення програм стане якіснішим.

Скористатися модулем можна в особистому кабінеті уповноваженої особи на Порталі після аутентифікації за допомогою КЕП організації за посиланням.

Для того, щоб користувачі платформи швидше опанували нові функції, НАЗК випустило допоміжний гайд (настанову) для розробки програм онлайн. Він доступний за посиланням.

«Цифровізація та інновації –– це ключ до доброчесності та ефективного запобігання корупції. А новий модуль Порталу –– яскравий приклад того, як сучасні технології можуть сприяти розбудові доброчесних організацій у публічній сфері», – зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков.

Нагадаємо, раніше депутату Одеської облради повідомили про підозру в організації службового підроблення.