Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Стартував щорічний марафон добрих справ «Добродвіж: Будь другом»

16 Листопада 2023, 11:35

Нещодавно в Україні стартував щорічний марафон добрих справ «Добродвіж: Будь другом» від Координаційного центру «Сила молоді» Української академії лідерства. Ініціатива триватиме 23 дні і покликана розвивати сталу культуру волонтерства. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «ШоТам».

Організатори створили інтерактивний телеграм-бот, у якому кожен може знайти можливості для волонтерства. Учасники реєструються і отримують доступ до понад 70 завдань різного рівня складності: від найпростіших проявів добра до комплексних та системних волонтерських активностей.

За кожну виконану справу марафонці отримують 5, 10, 30, 60 або 100 балів. По завершенню марафону, 28 листопада, найактивніші учасники отримають приємні та корисні подарунки.

У Координаційному центрі «Сила молоді» Української академії лідерства вважають, що волонтерство має стати невіддільно складовою життя свідомого громадянина європейської держави. Для цього команда реалізує в Україні волонтерські форуми, табори для активної молоді, тренінги та програми розвитку лідерських навичок.

Цього року до розробки завдань приєдналися понад 17 українських громадських та волонтерських організацій, серед яких Let’s do it, Ukraine, Відкриті клітки, Будуємо Україну Разом, Восток SOS, Let’s help, Голоси дітей, Діти дітям, Сміливі відновлювати, Рух Олександра Педана «JuniorS», Active Generation Project, U-Report, Starenki, Українська античність, Зелена хвиля, Книжкові сили України, Поруч та інші.

Нагадаємо, що стартував конкурс для бізнесів, які прагнуть експортувати продукцію.

МІТКИ