Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Коштом, зібраним через UNITED24, відбудують амбулаторію на Сумщині

15 Листопада 2023, 11:26

Йдеться про амбулаторію у селі Хухра, яка належить до Чернеччинської сільської територіальної громади. Навесні 2022 року медзаклад  був зруйнований вщент внаслідок російського авіаудару. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство охорони здоров’я.

Наразі заклад планують побудувати з нуля коштами, зібраними через фандрейзингову платформу UNITED24. Вартість будівництва становить 24,5 мільйона гривень.

Нещодавно уряд ухвалив відповідну постанову «Про розподіл коштів з рахунку для задоволення потреб охорони здоровʼя, відкритого Міністерству охорони здоровʼя в Національному банку, у 2023 році».

Рішення передбачає, що 24,5 мільйона гривень з рахунку UNITED24,  будуть розподілені як субвенція державного бюджету –– бюджету Чернеччинської сільської територіальної громади.

Зазначається, що вже понад півтора року рф продовжує прицільно нищити українські лікарні, внаслідок чого суттєва кількість медзакладів були пошкоджені або зруйновані вщент. Лише на Сумщині ворог зруйнував вщент 5 обʼєктів медзакладів та ще 43 обʼєкти суттєво пошкодив.

Нагадаємо, що з початку року на Сумщині працевлаштовано 228 внутрішньо переміщених осіб.