Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Усіх у Єврокомісії вражають зміни України для набуття членства в ЄС – Кулеба

15 Листопада 2023, 10:09

Європейська комісія вражена результатами у реформах, які показала Україна на тлі повномасштабної війни. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

«Я вас здивую. Єврокомісія не мислить такими категоріями: один із семи, два, пʼять із семи. Суть взагалі не в цьому, а в кінцевому результаті. Коли ми концентруємося на тому, скільки рекомендацій виконала Україна, ми відводимо дискусію від головного: є результат чи немає. Я маю підстави вважати, що результат буде»,зазначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба після переговорів у Єврокомісії в рамках свого візиту до Брюсселя.

Посадовець переконаний, що інформацією про кількість пунктів намагаються перетворити «перемогу, яка наближається, на зраду».

«Головне, що сьогодні я почув від одного з єврокомісарів дуже прості і чіткі слова, що Єврокомісія захоплюється тими результатами у реформах, які показала Україна на тлі повномасштабної війни, і тим, які зміни Україна реалізовує для набуття членства в ЄС, – це дійсно всіх вражає. Це реальна оцінка того, який настрій панує в Європейській комісії», – наголосив глава МЗС.

Нагадаємо, нещодавно віцепрезидент Європарламенту закликав країни ЄС схвалити початок перемовин про вступ України до Євросоюзу.